Ostatní služby

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Naše fitness spolupracuje s výživovou poradkyní, která u nás zároveň působí jako fitness trenérka. Máte tak jedinečnou možnost vést svůj trénink a stravovací režim pod odborným dohledem.

Výživová koučka vám sestaví stravovací plán na míru dle vašeho cíle, pohybové aktivity a naměřených tělesných hodnot. Vše vám ukáže a podrobně vysvětlí. Případný stravovací plán je vždy sestaven z dostupných potravin, které běžně jíte. Cílem je, abyste pochopila, jak si správně nastavit svůj stravovací režim, který bude fungovat a vyvarovala se tak držení „komerčních diet“ atp.

Výživové poradenství je poskytováno členkám našeho fitness (ty mají zvýhodněné ceny jednotlivých programů), nečlenkám, ženám i mužům z řad široké veřejnosti.  

INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní trénink probíhá dle předem stanovených podmínek a pravidel, kdy klient hradí sjednanou hodinovou sazbu trenérky. Tréninky jsou určeny pro širokou veřejnost, ženám i mužům (muži pouze mimo provozní dobu). Více informací na info@feminafit.cz.

KOSMETICKÉ SLUŽBY

V prostorách fitness najdete také útulný kosmetický salón. Vybírat můžete z řady kosmetických procedur, masáží a ošetření za skvělé ceny.

Komentáře jsou uzavřeny.